Contactgegevens

Lijst met contactgegevens per ziekenhuis dat meedoet aan de MYPP-trial

De MYPP-trial wordt gecoördineerd vanuit het Erasmus MC Rotterdam en wordt uitgevoerd in verschillende ziekenhuizen in Nederland. Hieronder vindt u een overzicht.

Algemene contactgegevens

MYPP-projectleiders Erasmus MC Rotterdam

Dr. B.B. van Rijn
E-mail: b.vanrijn@erasmusmc.nl
Telefoonnummer: 010 – 704 11 94

Prof. dr. J.S.E. Laven
E-mail: j.laven@erasmusmc.nl
Telefoonnummer: 010 – 703 37 60

Trial coördinator MYPP-trial

Rebekka Bout – Rebel, MSc. 
E-mail: r.bout-rebel@erasmusmc.nl
Telefoonnummer: 06 – 500 948 94

Onafhankelijke arts

Dr. J.M.J. Cornette, gynaecoloog Erasmus MC
j.cornette@erasmusmc.nl

Contactgegevens per deelnemend centrum

Erasmus MC Universitair Medisch Centrum Rotterdam

Rebekka Bout – Rebel, trial coördinator
r.bout-rebel@erasmusmc.nl  /  06 – 500 948 94

Dr. B.B. van Rijn, MYPP-projectleider en gynaecoloog Erasmus MC
b.vanrijn@erasmusmc.nl

UMC Utrecht

Prof. dr. F.J.M. Broekmans, lokale hoofdonderzoeker VPG
f.broekmans@umcutrecht.nl

Dr. M.N. Bekker, lokale hoofdonderzoeker OBS
m.n.bekker-3@umcutrecht.nl

Maartje de Reus. researchverloskundige
researchmidwife@umcutrecht.nl
06 – 552 346 24

Amsterdam UMC – locatie VUmc

Prof. dr. Velja Mijatovic, lokale hoofdonderzoeker VPG
mijatovic@amsterdamumc.nl

Dr. M.G.A.J. Wouters,  lokale hoofdonderzoeker OBS
mgaj.Wouters@amsterdamumc.nl

Drs. Annelotte van Haaps, arts-onderzoeker
a.vanhaaps@amsterdamumc.nl  /  020-444 52 78 / 06-30458901

Diakonessenhuis

Dr. M.H. Gerards, lokale hoofdonderzoeker VPG
jgerards@diakhuis.nl

Dr. T.E. Vogelvang, lokale hoofdonderzoeker OBS
tvogelvang@diakhuis.nl

Tanja Voogt – Vrijhoef, researchverpleegkundige
tvoogt@diakhuis.nl / 088 – 250 50 77

Ilse van den Bosch – Sprangler, researchverpleegkundige
isprangler@diakhuis.nl / 088 – 250 50 77

Franciscus Gasthuis & Vlietland

Dr. S.C.J.P. Gielen, lokale hoofdonderzoeker

Anneke van Oosten, researchverpleegkundige
a.vanoosten3@franciscus.nl / 010 – 461 73 74

Maasstad Ziekenhuis

Dr. R.H.F. van Oppenraaij, lokale hoofdonderzoeker
oppenraaijr@maasstadziekenhuis.nl / 010 – 291 26 65

Esther Santegoets , researchverpleegkundige
santegoetse@maasstadziekenhuis.nl / 06 – 21605134 

 

Maastricht UMC+

Dr. S. Al-Nasiry, lokale hoofdonderzoeker OBS
salwan.alnasiry@mumc.nl

Dr. O. Valkenburg,  lokale hoofdonderzoeker VPG
olivier.valkenburg@mumc.nl

Drs. B.E. van Bree, arts-onderzoeker
bo.van.bree@mumc.nl / 043 – 386 74 61

Sint Antonius Ziekenhuis

Dr. J. van Disseldorp lokale hoofdonderzoeker
j.van.disseldorp@antoniusziekenhuis.nl

Mw. K.W. Swart, researchverpleegkundige
gyn-rd@antoniusziekenhuis.nl / 088 – 320 62 48

Albert Schweitzer Ziekenhuis

Drs. M.L. Bandell, lokale hoofdonderzoeker
bandellm@asz.nl / 078 – 655 05 66

Dr. S. de Weerd, mede-onderzoeker OBS                                                                                                                                                  S.deweerd@asz.nl 

Mw. J. Olsthoorn, research coördinator
J.Olsthoorn@asz.nl / 078 –  654 51 34

Medisch Spectrum Twente

Drs. J.H. Baalman, lokale hoofdonderzoeker
jelle.baalman@mst.nl / 053 – 487 23 30

Mw. S. Arendsen-Meijer, researchverpleegkundige                                                                                                                                      S.Arendsen-Meijer@mst.nl / 053 – 487 23 30                   

Jeroen Bosch Ziekenhuis

Dr. H.P. van de Nieuwenhof, lokale hoofdonderzoeker OBS
H.v.d.Nieuwenhof@jbz.nl / 073 – 553 6250

Dr. J.P. de Bruin, lokale hoofdonderzoeker VPG                                                                                                                                                j.d.bruin@jbz.nl / 073 – 553 7914

Elma de Vaan & Marieke Linders, researchverpleegkundigen
Researchgyn@jbz.nl / 073 – 553 2454 (EdV), 073 – 553 5246 (ML)

Catharina Ziekenhuis Eindhoven

Dr. M.E.M.H. Westerhuis, lokale hoofdonderzoeker
michelle.westerhuis@catharinaziekenhuis.nl

Mw. K. Slobben-Mager & Mw. M. Coolen-Crooijmans, researchverloskundige/-medewerker                                                        researchgyn@catharinaziekenhuis.nl / 040 – 239 9300

Zuyderland Medisch Centrum

Dr. J. Langenveld, lokale hoofdonderzoeker
j.langenveld@zuyderland.nl / 088 – 459 9702

Mw. J. Willems-Robberts, researchverpleegkundige
j.robberts@zuyderland.nl / 088 – 459 9702

Mw. B. Hessels-Linnemeijer, researchverpleegkundige
b.linnemeijer@zuyderland.nl

Contact

MYPP-trial algemene contactgegevens:
E-mailadres: mypp.trial@erasmusmc.nl
Telefoon: +316 500 948 94
Voor de contactgegevens per deelnemend centrum klik hier.

Patiënten / deelnemers

PCOS-patiënten kunnen voor meer informatie over deelname, documenten en vragen terecht op onze website voor patiënten. Klik hier om deze website te bezoeken.